eurodata Group


eurodata Group

eurodata Group se sídlem v Saarbrückenu (Německo) byla založena v roce 1965. V současnosti působí v deseti evropských zemích prostřednictvím svých patnácti dceřiných společností.

Potrfolio eurodata Group obsahuje pokladní a řídící systémy, řešení pro archivaci dokumentů, systémy pro řízení údržby a mimořádných událostí (maintenance and failure management), retail management systémy a další řešení pro obchodní sítě a Průmysl 4.0, ucelená Smart Service řešení umožňující integraci dat, automatizaci procesů i real-time reporting.

eurodata Group navíc nabízí také komerční řešení pro time management, účetnictví a mzdy zahrnující evidenci osob, business inteligence (BI) a bezpečná cloudová a webová řešení.

Základem pro naše řešení je vysoce výkonné datovém centrum v Saarbrückenu - jedno z nejbezpečnějších a nejmodernějších datových center v Evropě s certifikací ISO 27001, bezpečný cloud “Made in Germany”. Vaše data budou uložena výhradně v Spolkové Republice Německo, kde naše datová úložiště musí vyhovět přísným podmínkám německých zákonů a striktní ochraně dat.

eurodata Group zaměstnává více než 500 spolupracovníků po celé Evropě a nabízí svá perspektivní, do budoucnosti zaměřená řešení pro všechna průmyslová odvětví.